GraSu Community

Înregistrează-te !
E rapid și ușor !
Scapi de reclame si vizualizezi tot conținutul forumului
Postezi mesajele tale
Primesti ajutor din partea comunității
(peste 1200 membri !!)

LINEUP ASII # Girls

Jucator 1
Jucator 2
Jucator 3
Jucator 4
Jucator 5
ASII # Girls
Adversar # Detalii
vs DW * #      
vs DsWW #      
vs gxGw #      
ASII # Girls
Adversar # Rezultat
vs R0k #      3-16
vs uSp #      16-6
vs neXt!LadiEs #      15-16
GraSu.LaLeagane.Ro

Redirecte GraSu

Bancuri cu blonde

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Bancuri cu blonde

Mesaj Scris de Ov1DeLu la data de Mier Iul 29, 2009 10:09 am

pe o autostrada mergea o blonda cu o masina decapotabila cu 19 km la ora..lumea an spatele ei ..hai fa mai rpd..miscate..alea alea...si dupa cateva minute o opreste politia..talonul la control..permisul la control..actele la control..politistul vede ca totul e an regula..o antreaba dc merge cu 19 km la ora..iar aceasta ai raspunde ca a vazut pe o plancarda A19..la care politistul ai raspunde ca este Autostrada A19..nu limeta de vitea 19 km..anainte sa plece ai mai pune o antrebare..dc doamna din dreapta este galbena la fata...la care blonda ..dabia am iesit dupa A320...Laughing
Ov1DeLu
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

vy[ru$]

Mesaj Scris de vy[ru$]94 la data de Mier Iul 29, 2009 10:12 am

sooper tare Laughingrolling on the floor)
vy[ru$]94
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Re: Bancuri cu blonde

Mesaj Scris de Ov1DeLu la data de Mier Iul 29, 2009 10:16 am

Ioana si Andreea se antalnesc dupa ani de zile..acestea au fost colege de banca din clasa 1 pana la facultate(ajea e bancu)..la care una din ele observa ca prietena ei poarta vergheta..si o antreaba.cand te-ai maritat la care cea lalta acum 1 an de zile..si cum e sotu...La care Andreea .e ca oricare sot.. ma duce cu barca pe apa.ma plimba..La care Ioana a e romantic...
Andreea-Da dar de antos se antoarce singur
Ioana-Dar nu tie greu sa anoti atata
Andreea-Mai greu ami e sa ies din Sac..Laughing :geek: :geek: ..LaughingLaughing
Ov1DeLu
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de Ov1DeLu la data de Mier Iul 29, 2009 10:21 am

2 blonde pleaca de la un party de Revelion..Ambracate subtire.afara frig..Autobuzul nu venea..ce sa-u gandit..ca tot sunt aproape de baza unde se retrag autobuzele sa fure si ele unu sa se duca acasa..una din ele zice:dute tu ca tin eu de sase..Zis si facut..pleaca prima blonda..sa fure un autobuz..sta 10 sta 15 min sta 30 de min..sta o ora..la care prima blonda..se duce dupa ea sa vada ce face..blonda care plecase sa fure autobuzul plangea an hohote..A Doaua blonda o antreaba dc plangi..La care prima.:pai na-m gasit nici un 125..La care cea de a doua-ia draga un 300 ca mai mergem 2 statii pe jos..LaughingLaughing :lol!: :lol!: :lol!:
Ov1DeLu
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

vy[ru$]

Mesaj Scris de vy[ru$]94 la data de Mier Iul 29, 2009 11:14 am

primu e cel mai tare love:love Laughingrolling on the floor) bv man ... \Very Happy/
vy[ru$]94
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum