GraSu Community

Înregistrează-te !
E rapid și ușor !
Scapi de reclame si vizualizezi tot conținutul forumului
Postezi mesajele tale
Primesti ajutor din partea comunității
(peste 1200 membri !!)

LINEUP ASII # Girls

Jucator 1
Jucator 2
Jucator 3
Jucator 4
Jucator 5
ASII # Girls
Adversar # Detalii
vs DW * #      
vs DsWW #      
vs gxGw #      
ASII # Girls
Adversar # Rezultat
vs R0k #      3-16
vs uSp #      16-6
vs neXt!LadiEs #      15-16
GraSu.LaLeagane.Ro

Redirecte GraSu

BANCURI CU CIOBANI =))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

BANCURI CU CIOBANI =))

Mesaj Scris de animax_maf la data de Vin Sept 04, 2009 12:11 am

1. Un taran cu fiul sau vin in Bucuresti la mall. Raman amandoi blocati in fata celor doua ziduri stralucitoare care se desparteau si apoi se uneau la loc. Baiatul isi intreaba tatal ce sunt alea. Parintele care nu vazuse in viata lui un lift ii spuse, bineinteles ca nu stie. In timp ce se uitau amandoi, cu ochii iesiti din orbite de uimire, o batrana intr-un carucior cu rotile vine, apasa un buton, cele doua ziduri se deschid, iar batrana intra intr-o mica camera. Zidurile se inchid, iar cei doi vad niste cerculete mici de lumina, care se aprindeau si se stingeau. Zidurile se deschid din nou si apare o blonda superba de 24 de ani.
- Fiule, du-te repede si cheam-o pe ma-ta!
2. Un taran vine in capitala si se urca in taxi. „Unde doriti?" intreaba politicos taximetristul. „In principiu". Soferul nedumerit mai intreaba o data. „In principu am spus" raspunde imbufnat soferul. In fine, dupa mai multe incercari de a-l lamuri pe sofer unde voia sa mearga, badia spune:
- Pai mi-a spus cineva ca la Bucuresti, in principiu, se gasesc de toate!
3. Pe marginea unui drum de munte, stateau doi ciobani cu oile lor. La un moment dat, trece un tir si calca o oaie.
- Ai vazut, ma?
- Am vazut.
- Si nu era asta mioara ta preferata?
- Ba da.
- Si ce parere ai tu despre asta?
- Imi repugna.
4.Doi ciobani in varf de munte. La un moment dat, unul incepe sa-i dea cu gaze stomacale. "Bai nesimtitule, ce te basesti?" zice celalalt. "Da' nu io m-am basit !" "Da pai cine ?" "Cainele !" Sta ciobanu, se uita, analizeaza si zice : "No, pai cainele nu-i aici!". "Nu-i bai, las' ca vine el!"
5.Mergea un tip cu masina pe o sosea si la un moment dat intra intr-o portiune fara asfalt, plina cu noroi si evident, i se infunda masina. La numai cateva minute, apare un taran cu doi boi dupa el. Soferul ii cere ajutorul iar taranul il ajuta pentru de 50 de lei spunand „Apai fiule, asta e a zecea masina pe care o scot azi din mocirla asta". „Bine tataie, dar de muncit cand muncesti, noaptea?". „Nu fiule, noaptea pun apa aici in groapa."
animax_maf
V.i.P

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum