GraSu Community

Înregistrează-te !
E rapid și ușor !
Scapi de reclame si vizualizezi tot conținutul forumului
Postezi mesajele tale
Primesti ajutor din partea comunității
(peste 1200 membri !!)

LINEUP ASII # Girls

Jucator 1
Jucator 2
Jucator 3
Jucator 4
Jucator 5
ASII # Girls
Adversar # Detalii
vs DW * #      
vs DsWW #      
vs gxGw #      
ASII # Girls
Adversar # Rezultat
vs R0k #      3-16
vs uSp #      16-6
vs neXt!LadiEs #      15-16
GraSu.LaLeagane.Ro

Redirecte GraSu

Reclamaţii

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Reclamaţii

Mesaj Scris de poNNNt la data de Vin Noi 02, 2012 6:55 pm

Model :
Meci : X vs Y, ora, data
Echipa / nick - Reclamaţia.
poNNNt
V.i.P

Sus In jos

Re: Reclamaţii

Mesaj Scris de f!N@L la data de Mier Noi 21, 2012 10:41 pm

Meci : wFF vs pISILICII #, 22:00, 21.11.2012
Echipa / nick - Deci fiddy care a avut admin pe sv ceea ce nu mi se pare corect sa fie intr-o competitie .. Sa fim seriosi . Ori jucam corect ori ne bagam picioarele in ele de competiti .. Iti sar dracii cand vezi chestii deastea .. Astept sa se ia niste masuri .
f!N@L
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de AnaCOndA la data de Mier Noi 21, 2012 10:44 pm

Aici sunt de acord ca cei care participa la cupa sa nu mai aiba admin pana se termina cupa.

★ Administrator ★

Sus In jos

Mesaj Scris de f!N@L la data de Mier Noi 21, 2012 10:47 pm

Fratilor eu cer rejucarea meciului fara admin pe server deoarece nu se stie ce relatii au uni ( fara suparare ) .. Adminul va intra pe sv va da live si va iesi dar inainte va lasa un numar de telefon ca la pauza sa fie contactat pentru a veni sa dea live .
f!N@L
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de Fiddy' la data de Mier Noi 21, 2012 10:48 pm

eu admin am..deoarece fac parte din stafful srv de multa vreme....daca doresti demo imi spui si til dau...in cazul in care imi scria cineva pe privat se VEDE PE DEMO ! DECI NU MAI PLANGE AIUREA !

HF! Si invata sa nu mai tzipi mereu pentru orice!
Fiddy'
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de Fiddy' la data de Mier Noi 21, 2012 10:49 pm

REJUCAREA MECIULUI?Laughing)ba esti nebun? te crezi acasa la tine? am venit inainte cu 10 min de meci fara warm...dupa ce ne-am incalzit v-am zburat pe mapa...si voi vreti rejucare?Laughing))
Fiddy'
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de f!N@L la data de Mier Noi 21, 2012 10:51 pm

Hai nu serios? Crezi ca doar aia este modalitatea de a fi ajutati? Scuteste-ma [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .. Erau unele faze in care chiar nu aveati de unde sti unele lucruri sa fim seriosi ..

EDIT: De admince sa zic .. Poi daca joci intro competitie organizate de cei cu care joci u mereu nu e normal sa primesti remove pe parcursul acela?

Si ma mir ca ai de mult adminu deoarece ai zis pe sv ca testai adminu ..
f!N@L
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de GuNNNer la data de Mier Noi 21, 2012 11:17 pm

Voi scoate accesele la toti jucatorii din cupa pe perioada competitiei, dar meciul nu se va rejuca pentru ca nu vad. cu ce sa ajutat sa castige meciul
GuNNNer
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de Fiddy' la data de Mier Noi 21, 2012 11:26 pm

f!N@L a scris:Hai nu serios? Crezi ca doar aia este modalitatea de a fi ajutati? Scuteste-ma [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .. Erau unele faze in care chiar nu aveati de unde sti unele lucruri sa fim seriosi ..

EDIT: De admince sa zic .. Poi daca joci intro competitie organizate de cei cu care joci u mereu nu e normal sa primesti remove pe parcursul acela?

Si ma mir ca ai de mult adminu deoarece ai zis pe sv ca testai adminu ..

da testam sa vad daca il am si la meci:)

SI ai spus mai sus ca la unele faze nu aveam de unde sa stim unele lucruri? Ba esti nebun?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]) daca veneati tot cate 2...prost sa fi si tot te prinzi:)
Unde vedeam unu era si altu:)))deci clar " Ba e la tine" "NU..." "Clar..vin la mine" cv de genu era conversatia:))

SI SA ADAUG CEVA ! Daca va deranjau aceste lucruri spui la inceput:)
Cand a fost vb de freezetime....doar cand ai fost tero ai comentat...La ct nu ai scos cuvant:) Deci nu fi cu 2 fete...accepta ca ai pierdut..si gata

HF!
Fiddy'
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de f!N@L la data de Joi Noi 22, 2012 2:15 pm

SI SA ADAUG CEVA ! Daca va deranjau aceste lucruri spui la inceput:)
Cand
a fost vb de freezetime....doar cand ai fost tero ai comentat...La ct
nu ai scos cuvant:) Deci nu fi cu 2 fete...accepta ca ai pierdut..si
gata

Stai kill ca si la CT am comentat doar ca am zis pe "u" dar dupa aceea la T chiar ca nu am mai putut rabda si am zis care e problema ..

SI ai spus mai sus ca la unele faze nu aveam de unde sa stim unele lucruri? Ba esti nebun?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]) daca veneati tot cate 2...prost sa fi si tot te prinzi:)

Nu la asta ma refeream .. Erau unele faze 1vs1 la care chiar nu aveaeati de unde sti ce si cum .. + nu mai zic de faza cand u sau fade ati iesit afara ceea ce fiind interzis ..

Atat am avut de zis .
f!N@L
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de xqzer- la data de Joi Noi 22, 2012 5:50 pm

Am aflat si eu de la xAgPx despre meci si mi-a spus ca s-a mers pe afara iar regulamentul interzice acest lucru, prima oara e un avertisment a doua oara se pierde meciul in defavoarea echipei tale cu 30-0. Am dreptate?
xqzer-
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de 1hit1hs la data de Joi Noi 22, 2012 6:14 pm

doamne ce plangeri fara sens! fara logica! ..invata-ti sa pierdeti , iar daca nu vreti sa pierdeti antrenativa nu stati sa plangeti pe forumuri ca v-a zboara unii sau altii de pe harta
1hit1hs
★ Clan ASII ★

Sus In jos

Mesaj Scris de f!N@L la data de Joi Noi 22, 2012 7:34 pm

Pe tine cine te-a bagat in seama ma? Daca nu sti ce si cum nu mai posta ..

Daca nu s-ar fi intamplat unele lucruri fi sigur ca nu veneam sa fac reclamatie doar de dragul de a ma baga in seama sau a face posturi .
f!N@L
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de Fiddy' la data de Joi Noi 22, 2012 11:21 pm

BA FRATE VOI STITI CE E AFARA! CA STAU IN BUZA NU E AFARA ! DACA STI UNDE E BUZA ! Informeazate de limite in general..de zone ( fiecare cum se numeste ) ...de limite la 2 on 2....apoi imi suferi mie ca am fost eu sau fade afara..
Cand castigi experienta...vi si jucam unu amical....

BAFTA!
Fiddy'
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de Fiddy' la data de Joi Noi 22, 2012 11:23 pm

xqzer- a scris:Am aflat si eu de la xAgPx despre meci si mi-a spus ca s-a mers pe afara iar regulamentul interzice acest lucru, prima oara e un avertisment a doua oara se pierde meciul in defavoarea echipei tale cu 30-0. Am dreptate?

ai aflat ce am facut cu mama ta?Smile Daca nu ai fost de fata nu te lua dupa nimeni...e hltv...sau daca vrei iti dau demo ...sa nu te aud si pe tine ! va bagati in necunostiinta de cauza:) calmativa!
Fiddy'
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de f!N@L la data de Vin Noi 23, 2012 3:33 pm

Bai frate nu mai tot spune ca nu ai iesit u sau fade afara ca doar si GuNNeR va avertizat ..
f!N@L
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de Fiddy' la data de Vin Noi 23, 2012 7:15 pm

i-am aratat limitele..si i-am explicat cum se joaca la 2on2 ...si ce inseamna "afara" pe nuke:) a inteles..deci CALM!
Fiddy'
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de f!N@L la data de Vin Noi 23, 2012 10:44 pm

Bai frate u ai depasit limitele de joc si ai mersi mai inafara dar u nu ai avut cum sa-ti dai seama .. Eu fiind pe agp se vedea clar ca erai mai in spate decat e limita ..
f!N@L
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de 1hit1hs la data de Vin Noi 23, 2012 11:03 pm

FIDDY GATA MA NU MAI INCERCA SA LE EXPLICI LA NISTE BUTI CEVA CE NU INTELEG! AFARA INSEAMNA SA NU INTRII HANGAR SAU SA ATACI PE AFARA NU INSEAMNA SA TII DIN BUZA X DE SUS ! IREAL CATE EXPLICATII LE TREBUIE PT ASA CEVA!

Ultima editare efectuata de catre 1hit1hs in Dum Noi 25, 2012 10:50 am, editata de 1 ori
1hit1hs
★ Clan ASII ★

Sus In jos

Mesaj Scris de f!N@L la data de Sam Noi 24, 2012 12:07 am

Bai copile taci dracu daca nu sti unde dracu a fost ca deja imi s-ar dracii .. Daca esti noob nu te mai baga .. Eu am venit aici sa joc 4fun nu sa ma cert pentru niste noobi care se baga unde nu-si fierbe oala ..
f!N@L
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de 1hit1hs la data de Sam Noi 24, 2012 11:25 pm

rolling on the floor asta e chiar nebun.
1hit1hs
★ Clan ASII ★

Sus In jos

Mesaj Scris de xcgpx la data de Dum Noi 25, 2012 3:34 pm

Meci tQs vs pISILICII #, 15:00, 25.11.2011
Echipa: tQs - 1 om de al lor a intrat la 13 min dupa ora stabilita, iar in regulament scrie :
4.2 - Daca o echipa nu prezinta doi jucatori pe server, timp de 10 minute de la ora programata a meciului, arbitrul va incheia meciul cu scorul 30-0 (forfeit) in defavoarea echipei in cauza.
xcgpx
♥ FAN ASII ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de GuNNNer la data de Dum Noi 25, 2012 3:46 pm

xcgpx a scris:Meci tQs vs pISILICII #, 15:00, 25.11.2011
Echipa: tQs - 1 om de al lor a intrat la 13 min dupa ora stabilita, iar in regulament scrie :
4.2 - Daca o echipa nu prezinta doi jucatori pe server, timp de 10 minute de la ora programata a meciului, arbitrul va incheia meciul cu scorul 30-0 (forfeit) in defavoarea echipei in cauza.

tQs vs pISILICII # 30-0
GuNNNer
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de Fiddy' la data de Dum Noi 25, 2012 3:49 pm

am anuntat frumos ca dau un restart la PC ! ..am avut bunul simt sa anuntam da?Smile
Fiddy'
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de Fiddy' la data de Dum Noi 25, 2012 3:53 pm

dar va inteleg nu ati fost in stare sa luati 3 runde pe 2 harti! si ati vrut sa castigati si voi un meci...milogi de puncte..
Oricum am destule cat sa trec mai departe
Ati vrut sa castigati si voi un meci..sa vada lumea:) ...hai ca sunteti fara obraz....pentru 3 minute!

EDIT ! : daca e pana acolo si in pgl se intelege putina intarziere:) NIMENI NU E ABSURD...dar voi sunteti milogi de meci...imi e scarba de voi!
Fiddy'
V.i.P

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum